Şirket Sözleşmeleri


Gizlilik, Üyelik ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi


Firmamız Sarman Soft Yazılım ve Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi müşterilerinin gizliliğine önem verir ve 3. şahıslar ile herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmaz. Aynı şekilde sitemizi ziyaret eden ziyaretçi / kullanıcı firmamız hakkında özel / genel bilgileri firma yetkililerimizden yazılı izin almadığı sürece hiçbir yerde paylaşamaz.

Üyelik Sözleşmesi
Firmamız Sarman Soft Yazılım ve Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait www.sarmansoft.com.tr alan adı ve alt sayfalarında yer alan üyelik işlemlerini kapsamaktadır.
Sitemize bireysel üye olacak kullanıcı / kullanıcılar kendi rızası doğrultusunda Ad Soyad, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik No (Yabancı müşteriler için kendi ülkelerine ait kimlik numaraları), telefon numarası, e-posta adresleri veya sitemize kurumsal üye olacak müşteriler yetkilisi olduğu firma bilgileri (Vergi levhası, vergi kimlik numarası, Firma adresi, firma telefon, firma e-posta adresi) sitemize üye olarak kendi rızası doğrultusunda firmamız ile paylaşmış sayılacaktır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Firmamız Sarman Soft Yazılım ve Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait www.sarmansoft.com.tr alan adı ve alt sayfalarında yer alan tüm ürün ve hizmetlerin online satın almasını kapsamaktadır.