ŞİRKETİNİZE ÖZEL CRM / ERP YAZILIM ÜRETİMİ

Kodlarınız Tarafınıza %100 Teslim Edilir

Süreç Nasıl İşliyor ?

Şirketinize özel CRM / ERP projeniz için firmanızı ziyaret ediyoruz. Projeniz ile ilgili tüm detayları sizden aldıktan sonra alanında uzman ekibimiz projenizin iş planını, maliyet ve süre planlamasına ait Ar-Ge dosyasını hazırlıyor ve tarafınıza sunuyor. Onayınız ile yazılım projenizin üretimi başlıyor. Sizinle belirli periyorlarda gerçekleştirdiğimiz toplantılar ile de projenizin her aşamasında rol alabiliyorsunuz ve yazılım ekibimiz ile birebir çalışma fırsatına sahip oluyorsunuz. Projeniz tamamlandıktan sonra uzman ekibimiz tarafından testleri yapılıyor. Ardından projenizi tüm kodlarınız, veritabanınız ve tasarım dosyalarınız ile birlikte tarafınıza teslim ediyoruz.

  • Her daim sorularınızı sorabilirsiniz,
  • Yazılımınızı ekibimizle geliştirebilirsiniz,
  • Belirli periyotlarda kontrol ve güncelleme alırsınız.
  • Anlık projenizi takip edebilirsiniz,
  • Proje bitiminde tarafınıza eğitim verilir,
  • Kodlarınız Teslim Alabilirsiniz,

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılım maliyetinizi; projede yer alacak yazılımcı sayısı, test uzmanları sayısı, proje için harcanacak diğer maliyetler ve projenin hayata geçmesi için gerekli ek maliyetlerin hesaplanması çıkmaktadır.

Size özel yazılımınızı teslim aldıktan sonra dilediğiniz zaman Müşteri Hizmetlerimize 0 (850) 840 08 34 ile ulaşabilir info@sarmansoft.com.tr mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje bitiminde kodlarınız ve veritabanınız tarafınıza %100 tüm haklarıyla teslim edilir.

Tabi ki hayır ! Toplantılara Google Meets, Zoom, Microsoft Teams üzerinden firmamıza 48 saat öncesinden bildirdiğiniz sürece size göre planlayabiliriz.

Projeniz tamamlandıktan sonra kurulum işlemleri ile beraber tüm personellerinizin katıldığı online eğitim düzenlenmektedir. Yapılan eğitim izniniz doğrultusunda kayıt altına alınmakta ve personelleriniz daha sonra takıldığı yerlerde bu videolardan faydalanabilir veya info@sarmansoft.com.tr mail adresimize tüm sorularını sorabilirler.

Yazılımınızı sizin sunucularınızda veya Firmamızın Sunucu Merkezlerinde barındırabiliriz. Firmamızca barındırma partner firmalarımız tarafından sağlanmakta ve dilediğiniz zaman tarafınıza yedekleriniz gönderilmektedir.